неділя, 4 вересня 2022 р.

7 клас урок 1.   

Тема уроку: 

Безпека життєдіяльності при роботі з комп'ютером. Поштові служби Інтернету. Створення електронної скриньки. Надсилання та отримання повідомлень

Завдання на урок:

1. Пригадати правила безпеки в кабінеті обчислювальної техніки. Переглянути презентацію.

2.  Опрацюйте нову тему. Прочитайте метеріал роз'яснення в документі. 
3. Виконайте руханку.
4. На закріплення опрацьовагного теоретичного матеріалу виконайте вправи  "Електронна пошта" та "Структура вікна поштового повідомлення"  за посиланням.
5. Після виконання завдання уроку на онлайн дошку розміщену за посиланням прикріпіть стікер самооцінювання на якому зазнвчте прізвище, клас та рівень засвоєння матеріалу уроку: 
  • . Зрозумів і можу пояснити товарищу
  •   Засвоїв добре.
  • . Є деякі питання.
  •  Важко сказати

неділя, 27 березня 2022 р.

5 клас

Тема уроку: Поняття та етапи виконання проекту.

Мета уроку: Сьогодні на уроці ми познайомимось із сутністю поняття проект; навчимось розрізняти види проектів;познайомимось з етапи роботи в проекті. В процесі роботи  будемо розвивати  пам'ять, мислення, активність, працелюбність;

Завдання  на урок.

  1. Переглянути відео. Зробити запис у зощиті  Що таке проект, завдання проекту. Етапи проекту
  2.  Виконати  хвилинку фізичної активності  
  3. Виконати проект у Scretch . Скрипт до проекту в документі. За бажанням можна змінити виконавця і домалювати прапор України
  4. По завершенню роботи за комп'ютером виконайте вправи для зняття втоми з очей.



       


      2 клас 

      Тема уроку:  Поняття алгоритму. Виконавці алгоритмів

      Сьогодні на уроці ми будемо: формувати поняття про послідовність дій; навчимось шукати помилки в послідовності дій; Під час виконання вправ будемо розвивати уважність, пам’ять, мовлення,  навички самостійної роботи на комп’ютері;

       Хід уроку
      1. Познайомитись з презентацією.
      2.Візьміть аркуш паперу і розкодуйте слова що закодовані на  слайдах  3-5
      3. Виконайте завдання 12- 18
      4. Перегляньте відео і пригадайте як правильно працювати за комп'ютером
      5. Для закріплення знань отриманих на уроці виконайте практичні вправи :
                  Вправа 1  
                  Вправа 2

      середа, 9 березня 2022 р.

      Гімнастика для очей


      Зараз всі багато працюємо за комп'ютером. Для того, 
      щоб зберегти свій зір, робіть щогодини просту гімнастику для очей:
      1. Замружте очі на 5 секунд, потім відкрийте їх. Повторіть 5 разів.
      2. Закрийте очі та 2-3 секунди, злегка натисніть пальцями на повіки. 
      Повторіть 5 разів.
      3. Зробіть очима коло за годинниковою стрілкою, потім - проти. 
      Повторіть 5 разів.
      4. Переведіть погляд вгору і потім вниз, вліво і вправо. 
      Повторіть 5 разів
      5. Переведіть погляд по діагоналі - вправо-вгору, вліво-вниз.
       Повторіть 5 разів.
      6. Сфокусуйтеся на 10-15 секунд на далекому предметі. 
      Потім повільно переведіть погляд на предмет,
      що знаходиться на відстані витягнутої руки від вас.
      Повторіть вправу 5 разів.


       


      неділя, 9 січня 2022 р.

      Питання чому діти не хотять вчитися? Чому вони не чим не цікавляться?
      Відповіді можна знайти прочитавши статтю опубліковану на сайті http://osvita.ua/

      Цифровий героїн: як екрани перетворюють дітей на психотичних наркоманів

      Сюзан купила своєму шестирічному синові Джону iPad, коли той був у першому класі. «Я подумала, чому б йому не навчитися таким речам?» - розповіла вона мені під час сеансу терапії.
      У школі у Джона використовують цифрові пристрої у всіх молодших класах, і вчитель за сучасними технологіями захоплювався навчальними перевагами пристроїв, тому Сюзан хотіла зробити так, як краще для її русявого сина, який любив читати і грати в бейсбол.
      Вона почала дозволяти Джону грати в навчальні ігри на iPad. Якоїсь миті він відкрив для себе Minecraft, який, за словами вчителя з технологій, був «щось на кшталт електронного Lego». Згадавши, як здорово в дитинстві було грати із пластиковими детальками, Сюзан дозволила своєму синові грати у Minecraft щодня.
      Спочатку вона була задоволена. Джон виглядав залученим до творчих ігор і досліджував кубічний світ гри. Вона помітила, що гра не була схожа на те Lego, яке вона пам'ятала – їй не доводилося вбивати тварин і знаходити рідкісні мінерали для виживання та переходу на наступний рівень. Але Джону подобалося грати, і в їхній школі навіть був клуб любителів Minecraft, тому що могло статися поганого?
      Але Сюзан не могла не помічати змін у поведінці Джона. Він все більше зосереджувався на грі, втрачав інтерес до бейсболу та читання, відмовлявся виконувати хатню роботу. Іноді, прокинувшись уранці, він розповідав, що бачить кубики вві сні.

      продовження тут